Březen 2009

Simpsonovi

15. března 2009 v 15:03 | Bifyna |  Celebryty

Simpsonovi

Simpsonovi
Homer Simpson je svérázná hlava rodiny, má manželku Marge, jeho děti jsou Bart, Lisa a Maggie. Pracuje v jaderné elektrárně Montgomeryho Barnese - většinou jeho práce spočívá v pojídaní koblih. Doma má psa a kočku, které se neustále zkouší spářit a vytvořit z nich ušlechtilejší zvíře. Nejvíc času tráví u Vočka v hospodě s Carlem, Lenym a Barneym. Mezi osoby, které nesnáší patří sestry Marge - Petty a Selma nebo soused Ned Flanders. Jeho nejoblíbenější nápoj je pivo Duff a k jídlu má nejradši Springfieldské koblihy.
--------------------------------------------
Marge je manželka Homera a taky druhá starostlivější hlava rodiny. Tahle svědomitá osoba má nejradšI koktejl Long Island. Aby se mohla dobře postarat o rodinu nepracuje - její poslední pokus uživit se jako prodejce domů nebo policistka se jí nepovedl. Marge je velmi krásná žena a vzbuzuje sympatie u mnoha mužů - mezi mnohými třeba milionáře Charlieho, nebo počítač Dům 3000.
----------------------------------------------
Lisa je osmiletá dcerka Marge a Homera a je na svůj věk neobyčejně chytrá. Jednou dokonce své rodině pomohla vyhrát výlet do Washingtonu DC, jindy provolala tolik peněz, takže její rodině odpojili telefon (Lisa totiž volala do Brazílie). Mezi její oblíbené aktivity patří hraní na saxofon a vše co se týká školy. Lisa by chtěla pomoct všem lidem, ale její hlavní cíl je záchrana světového míru a životního prostředí.
---------------------------------------------
Bart je syn Marge a Homera, ale povahové vlastnosti zdědil spíšod svého otce Homera. Je to nepochopený kluk a třídní šašek, který zůstává věčně po škole. Jeho nejlepší kámoš je trochu retardovaný Milhouse.Ten mu ale v jednom dílu přebere dcerku Rainier Woolfcastla. Jeho idol je Šáša Krasty a nejoblíbenější seriál Itchy a Scratchy. Navzdory svému lajdáctví má Bart rád svojí sestru Lisu a vždycky jí ochotně pomáhá.
------------------------------------
Maggie je nejmladší člen rodiny Simpsonových.Ve svém věku dělá to samé co ostatní děti, ale už umí i věci, co jiné děti běžně neumí - např. zacházení se samopalem, navíc se v jednom díle potvrdilo, že je doopravdy dítě mimozemšťanů, což z ní dělá jedno z nejzvláštnějších dětí ze Springfieldu.
------------------------------------
Děda Simpson je nejstarší člen rodiny Simpsonových. Jenom málo lidí ví, že je to veterán z Druhé světové války. Ačkoli hodně času tráví u Homera doma, bydlí ve Springfieldském domově důchodců, kde jí lehkou straví a baví se ve společnosti svých kamarádů - veteránů. Děda se taky jmenuje křestním jménem Abe a vyhrál cenu Itchyho a Scratchy.
-----------------------------------------
Springfieldská škola má vyhlášenou tradici především kvůli svému vyškolenému personálu - např. důstojným ředitelem Seymorem Skinerem, vykrádajícím cizí placené školy a taky veteránem války ve Vietnamu. Pravda ale je, že si přivlastnil identitu někoho úplně jiného - i kdyžživot s matkou pravého Seymora Skinera není žádný med - dobře mu tak! Mezi další zaměstnance školy patří znuděná učitelka Edna Krabbapelová nebo školník Willy ze Skotska.
--------------------------------------------
Springfieldská nemocnice je zajisté jedna z nejlepších v regionu. Doktor Dlaha je k zastižení většinou nepravidelně - podle toho jak má čas - tzn. podle toho jestli zrovna netráví volnou chvíli golfem s poštovními schránkami svých pacientů. Homer Simpson si při jeho operacích užil svoje - tak třeba když ho vezli na operační sál kvůli zlomené noze, spadl z nosítek a museli mu operovat míchu. Umí ale ukázat i svou dobrou tvář, a proto ho mají Springfielďané tak rádi.
-------------------------------------------
Policejní stanice ve Springfieldu už léta marně bojuje s místními mafiány. Z jejich zpackaných výsledků si konstábl Wigun nic nedělá a v klidu v hospodě pojídá koblihy plněné marmeládou. Jeho pátrací akce končí většinou fiaskem nebo se nechá uplatit od reality show a pošle Homera k popravě.. Mimoto má taky k dispozici dva strážníky (bohužel nevim, jak se jmenujou) a doma na něj čeká manželka s lehce debilním synkem Ralfem.
------------------------------------------
V Quicky Marketu prodává jeden hodný indický prodavač, jménem Apu. Před pár lety si vzal za manželku další indku Mandžulu. Ta mu porodila osmerčata. Nejdříve z toho byli oba na větvi a Apu dokonce opustil svou manželku a ubytoval v pensionu pro svobodné muže.a Nakonec se ovšem s manželkou usmířil a nastěhoval se zpátky. Teď si s osmerčaty hlavu neláme a nosí je v košíku, když je potřeba ohlídat, zavolá strejdovi na hlídání - Homerovi.

Rozvrhy hodin 3

15. března 2009 v 15:00 | Bifyna |  Rozvrhy hodin

Tapety na blog 4

15. března 2009 v 14:57 | Bifyna |  na blog

Tapety na blog 3

15. března 2009 v 14:51 | Bifyna |  na blog

Kresby celebrit

15. března 2009 v 14:39 | Bifyna |  Obrázky

Plesové šaty

15. března 2009 v 14:30 | Bifyna |  Móda

Dr. House

15. března 2009 v 14:20 | Bifyna |  Filmi a seriáli
Dramatický seriál Dr. House (originál House M.D.) se odehrává na klinice Princeton-Plainsboro v New Jersey. Ústřední postavou je doktor chodící o holi Gregory House (Hugh Laurie), vynikající lékař s nevybíravými způsoby a který nemá rád pacienty. K ruce má tým složený z Dr. Allison Cameronové (Jennifer Morrison), Roberta Chase (Jesse Spencer) a Erica Foremana (Omar Epps). Jejich prací je každý týden řešit nějaký zvláštní, podivný a závažný případ, který je doplněn dalšími připady z pohotovosti, kde Gregory House nerad slouží. Většina pacientů je zachráněna díky Housovým instinktům, které popírají standartní postupy diagnózy. Přiznejme si, že seriálů z nemocničního prostředí je velké množství a všechny jsou stejné, avšak to čím je seriál zajímavý a čím se odlišuje od ostatních je sarkastický humor a originální způsoby Dr.House.
Dr. House je šéf diagnostického oddělení nemocnice v
Princetonu a specializuje se na infekční choroby a nefrologii. House je hlavní postava seriálu, je doslova posedlý svou prací. Mezi jeho záliby patří:poslouchání muziky, hraní počítačových her, sledování seriálu General Hospital a papání Vikodinu. Být jeho pacientem není zrovna záviděníhodná situace. Jednak to znamená, že onemocnění je velmi vážné a svým způsobem záhadné. Dr. Gregory House je náladový, ironický a s pacienty skoro nemluví. Jeho heslem je "Když nebudeme mluvit s pacienty, nebudeme jim muset lhát". To nevypadá na zrovna kladný charakter, ale zdání klame.Dr. House totiž dokáže vyléčit i ty nejkomplikovanější případy a to je často jediný důvod, proč jej vedení nemocnice se skřípěním zubů ponechává dál ve stavu zaměstnanců. House v podstatě představuje prototyp antilékaře, postavu, která by v konvenčních seriálech odehrávajících se v nemocnicích po celém světě byla zápornou. K pacientům se chová bez respektu a mnohdy cynicky. Přesto není Gregory House, sám postižený kloubní chorobou, monstrem bez citů a bez zásad. Čas od času, jako by náhodou, divák zjišťuje, že dokáže být mnohem lidštější a mnohem emotivnější než mnozí jeho "vzorní" kolegové. Dr. House si může dovolit být jakým je - je totiž génius. Zachraňuje životy i přes řadu bitev, které svádí s kolegy, vedením nemocnice i s příbuznými nemocných.

Animace mix

15. března 2009 v 14:11 | Bifyna |  Animace
Free Animationsfree animationsanimated Egypt

Třpytivé obrázky 2

13. března 2009 v 7:16 | Bifyna |  třpytivé obrázky
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 50, formatId: 23, url: new String(window.location.href), cborder: 'cc33cc', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'ff99ff', ctext: 'cc33cc', curl: 'ff99ff', simg: 1 }); //]]>

tapety na blogy mix

13. března 2009 v 7:14 | Bifyna |  na blog

Přátelé

12. března 2009 v 20:50 | Bifyna |  Blbůstky

Phobeniny písně

New York
Celej New York je bez proudu
a večeře je zas v čoudu.
Ale mě to vůbec neva
neb na vaření jsem levá!

Sněhulák
Stavěla jsem sněhuláka,
měl oči jak duha.
To jsem ještě netušila,
že je má máma tuhá
La, la, la, la...


Sprcha
Ráchám se ve sprše
a skládám vám song,
schválně jestli už ho poznáš.....
Cákám se cákám
a můj účes vzal ďas
A šampon čteno odzadu
je nopmaš.
A mydlit, umýt, spláchnout
a mydlit, umýt, spláchnout
a mydlit, umýt, spláchnout
aiiiiiiiiiiiii.


Dva z nich se včera líbali
Jednou byla holka jménem Betty
a jeden kluk jménem Niel,
ale nechci to moc rozmazávat
celý je to smyšlený.
Teď náš Niel musí rozhodnout,
kterou dívku má zavhrnout.
Bude Betty ta,
kterou si zvolí,
či to bude dívka jménem Jululie.
Musí si zvolit,
musí si zvolit,
musí si zvooolit...


Smraďoch
Smraďochu, Smraďochu,
Proč tě číčo nekrmí ?
Smraďochu, Smraďochu,
tebe nikdo neviní.
Páchneš jako kozel,
nejsi žádný mazel.
Po čichu poznat tě může,
nevoníš jako růže.


Smraďoch II
Smraďochu, špinavý,
co ti to dávají?
Smraďochu, vzepři se
a řekni ne.


Prádlo
To je ale prádlo,
je mi tak těsný,
to je ale prádlo,
jen trable nosí,
takovýhle prádlo, aha...

Barvy v pokoji
Vínová a modř,
ejhle šedesát barev v pokoji mám.


Botičky
Moje botičky,
maj něco na kramfleku,
kde ste šlapaly,
botičky!
Pochodují kozy
Pochodují kozy,
dolů ulicí,
pochodují kozy,
bobky trousící.

Smraďoch III
Smraďochu, Smraďochu,
čím pak tě krměj?
Smraďochu, Smraďochu...
Hej, Gunthere, brouku, přines whiskey!


Tarzan

Když se Tarzan
houpal na liáně,
na liáně z chlupu v nose.

Vánoční písnička
Šťastnou Chanuku pro Monicu,
ať nám skoulí Joey,
šťastný nový rok Chandlere a Rossi,
pořádně zarejči Rachel.

Vánoční písnička
Potkala jsem Santíčka,
že pro nás má jen uhlíčka,
obměkčit ho může písnička,
a tu jsem teď složila na kolenou,
nezpívej se mnou.
Monico, Monico,
ať máš šťastnou Chanuku,
řekla jsem Santa Clausovi,
ať dá dárek Rossovi,
a je tu ještě Joey,
ten pitomost nám poví,
a Rachel a Chandler,
la la la la la...Ejchle

Embryo
Tak co embryo, jak se držíš?
Vím, že Frankovi a Alice dlužíš,
Já mám zásluhu jistou...

Kudrnáč
V posteli mý jsi spal,
odkud ses tam vzal?
Jsi má záhada kudrnáčku,
kudrnáčku černej.
Kudrnáč, kudrnáč, kudrnáč,
kudrnáč, kudrnáč, kudrnáč,
kudrnáč, kudrnáč, kudrnáčku černej.

Parchanti z banky
Chce to jen dva infarkty, abyste prohlídli,
jeden však je málo, ale druhý vás osvobodí,
řekni zášti a zlosti, ať ti sbohem daj,
a tohle ja taky provedu,
až ti parchanti z banky exnou!
Lalalalalalala!

Svatba
Zpočátku se zdálo,
že Chandler bude gay,
ale teď mám šanci zpívat
na jeho svatbě, hej!

Svatba 2
Pokud se budu vdávat,
tak mi zpívat nebudou,
nějaká Gellerová
a už vůbec ne nějakej Bing!

Svatba 3
Myslí, že Phoebe to vzdá,
však marně čekají,
je to tak, zpívá dál,
a Chandler nemá šanci to přehlušit!

Argentina
Je země zvaná Argentina,
co já o ní vím,
ale za padesát pesos vám prodaj lidskej splín,
lidskej splín, olé!

Smradlavá ženská
Nejen, že je jako špek,
ta ženská smrdí jak splašky,
ta ženská smrdí jak splašky

Tapety na blog

12. března 2009 v 20:32 | Bifyna |  na blog
les

12. března 2009 v 20:04 | Bifyna |  Hororstory
NA
DUCHY NEVĚŘIM!
Jednou jsem spala s kamarádkou na chatě(u
ní na chatě).V noci jsem se probudila protože jsem
potřebovala na wc,ale záchod byl až za chatou .Nedalo se
nic dělat musela jsem se tam vydat!Všimla jsem si hustého
lesa av tom jsem slyšela z lesa kroky.Celá napjatá jsem
se šla do toho lesa podvat ,protože jsem nevěřila na
duchy!Potom jsem uslyšela v křoví pláč.Koukla jsem se-a
byla to moje kámoška!Ruce měla od krve a v zádech
zapíchuté střepy!Zavolala jsem jejím rodičum a táta
s ní rychle odjel do nemocnice.Dozvěděla jsem se ,že v
tom lese zavraždilim v loni holku v našem věku
střepem.Místní drbny si říkají že v tom lese straší
azabíjí holky aby se pomstikla za to co se jí stalo.Jsem
z toho celá vedle!"

Tábor

12. března 2009 v 20:02 | Bifyna |  Hororstory
Jednou jsme na taboře hráli
bobříka odvahy.Šla jsem se svou nejlepší
kamarádkOU.Vtom jsem měla pocit jakoby nás někdo
sledoval ,ale mysleli jsme si ,že je to jen na bobříka
odvahy a že nás chce někdo vyděsit.Potom jsme potkali
naš eho vedoucího a vše bylo v pohodě.Cesta byla
osvětlená aby jsme se neztratili ,ale v tom ty světla
zhasla.Báli jsme se protože jsme nevěděli kudy jít ale
šly jsme prostě rovně .Došly jsme ke starému stromu.Ale
co jsme na něm uviděli bylo opravdu strašné!Byl tam
náš vedoucí oběšen a podříznut .Rychle jsme utíkali
a hledali cestu k chatce .V tom mojí kamarádku chytlo
něco za nohu ,ale já jí nechtěla pustit prosila mě at
jí nepouštím dělala jsem co jsem mohla
ale......marně.Ta věc byla silnější než já .Svou
kamarádku jsem potom našla také mrtvou.Našla jsem cestu
k chatce a byla v šoku všechno jsem řekla vedoucím
.Druhý den kdy jsem byla už doma přišla mě navštívit
má vedoucí odílu .Řekla mi že to kamarádka přežije a
také že zjistila že v tomhle lese za 2 světové války
zabili židovskou rodinu a ta rodina se prý ted za to
mstí.Byla jsem v šoku když mi ukázala ty lidi.Ta malá
holčička mi byla totíž strašně podobná jako mé
dvojče.T y fotky jsem si nechala a večer nemohla spát
.Jakto že si vybrali zrovna mou kamarádku a né mě?Ráno
mi to nedalo ,mamce jsem řekla že jdu ven jen tak se
projít ale já šla do toho lesa .Kus jsem jela autobusem a
kus pěšky. šla jsem na místo kde chytli mou
kamarádku.Měla jsem zase pocit že mě někdo sleduje.V
tom jsem viděla dívku na vlas stejnou jako já.Poznala
jsem jí byla to alisa dívka na fotce.Řekla jsem jí že
jí nechci ublížit a ona začala plakat!Potom sem se jí
zeptala proč si vybrala mojí kamarádku.Ona řekla že
moje kamarádka mi chtěla ublížit a ona to nemohla
dopustit protože jsem jako ona.Když jsems se vrátila domu
byla už noc.Do ted nevím jak mi chtěla moje kamarádka
ublížit .Alisu jsem ale už nikdy neviděla a v tom lese
se už nikdy nestala žádná vražda."